на головну

Новини Історія району Краєзнавчий музей Фотогалерея

 

Районна державна адміністрація

Керівники
Графік прийому
Публічна інформація
Адмінпослуги
Звернення громадян
Телефонний довідник
Офіційна інформація
Бюджет
Державні закупівлі
Агросектор
Регуляторна політика
ЦНАП
Підприємництво
Запобігання корупції
Енергозабезпечення
Культура
Освіта
Медицина
Соціальний захист
Сімя і діти
Відділення поліції
Податкова інспекція
Громадська рада
Вакансії
Голодомор 1932-33
Незалежність-25
Спостережна комісія

Цивільний захист

 

    

НОВИНИ
 

Новини обласної державної адміністрації


 

Заходи,

які заплановано провести в Ізяславському районі

з 05 до 13 травня 2016 року

План заходів із відзначення Дня пам’яті й примирення та Дня Перемоги

АРХІВ НОВИН

 
 

 

 

ТРАВЕНЬ

пн

вт

ср

чт

пт

сб

нд

 

 

 

 

 

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

 

 

 

Квітень

Червень

 

 

 

 

 

   
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

Відбулося  зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури

 

5 травня на базі  Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука та Ізяславського НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ ст. ім. О.Онищука №5, гімназія»  діяли пункти зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. Тестування в них проходили випускники 2016 року та випускники минулих років з Ізяславського та Білогірського районів. Всього мало пройти тестування з української мови та літератури  близько 500 осіб.

На правах громадських спостерігачів в пункті тестування на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука за процедурою проведення ЗНО-2016 завітали поспостерігати заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Наталія Кирилюк. Вони зустрілися із завідувачем пункту тестування, директором закладу Романом Демчуком та уповноваженою особою Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Нелею Бунечко.

Володимир Левченко та Наталія Кирилюк оглянули  аудиторії, де проводитиметься тестування, поспостерігали за процедурою  відкриття контейнеру із аудиторними пакетами та їх передачею старшим інструкторам.

Спільно із відповідальними особами пункту тестування, уповноваженою особою, Володимир Левченко та Наталія Кирилюк привітали учасників тестування із початком проходження зовнішнього незалежного оцінювання та побажали усіх найкращих результатів. Завідувач пункту тестування Роман Демчук запросив учасників пройти до пункту тестування та зайняти місця у відповідних аудиторіях.

Допуск учасників до пунктів тестування відбувався за наявності таких документів: сертифіката  зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Протягом часу, відведеного на складання тесту, абітурієнтам заборонено мати при собі будь-які засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друковані і рукописні матеріали, що не передбачені процедурою тестування.

ФОТОКОЛАЖ

05.05.2016 р.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту

 районної державної адміністрації

Відбулось чергове засідання координаційної групи по питаннях призову, мобілізації та підтримки сімей військовослужбовців

 

 

04 травня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Володимира Левченка відбулося чергове засідання  координаційної групи по питаннях призову, мобілізації та підтримки сімей військовослужбовців.

Під час зустрічі за традицією було проведено між членами групи обмін інформацією про мобілізованих, демобілізованих та учасників АТО.

Одним із найвагоміших проблемних питань порядку денного виявилось житлове питання учасників АТО, особливо стосувалось ситуації, яка виникла в селі Клубівка. Присутні активно висловлювали свої пропозиції та бачення урегулювання порушеного питання.

Не оминули увагою й інших поточних питань, які турбують учасників АТО та їх членів родини.

Насамкінець, на засіданні було розглянуто організаційні питання у зв’язку із  поїздкою  волонтерської групи на Схід України, яка запланована  на наступний вівторок, а також про участь у заходах, присвячених Дню пам’яті та примирення, а також 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, котрі відбудуться 6 та 9 травня. 

Підсумовуючи нараду, керівник координаційної групи  закликав присутніх докласти максимальних зусиль по виконанню поставлених завдань, крім того акцентував увагу на тому, що ці засідання проводяться задля координації дій виконавчої влади району та громадських благодійних організацій Ізяславщини. Координаційна група повинна володіти об’єктивною інформацією щодо потреб наших вояків та всебічно допомагати їм.

05.05.2016 р.

За матеріалами координаційної групи по питаннях призову,

мобілізації та підтримки сімей військовослужбовців

Відбулося засідання оргкомітету з відзначення Дня пам’яті та примирення, а також Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 

04 травня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Володимира Левченка відбулося засідання оргкомітету з відзначення Дня пам’яті та примирення, а також 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У засіданні взяли участь члени оргкомітету, громадські активісти району.

Присутніми учасниками було ознайомлено із  планом проведення на Ізяславщині заходів з нагоди відзначення цих визначних подій, а також обговорено поетапні організаційні моменти.

Також, під час засідання було детально обговорено проведення заходів інформаційно-просвітницького, суспільно-політичного, патріотичного та виховного характеру, заходів, спрямованих на поліпшення стану соціального захисту та медичного обслуговування ветеранів та інвалідів війни, дітей війни, членів сімей військовослужбовців, співробітників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків у зоні проведення антитерористичної операції.

Основні урочисті заходи відбудуться в місті Ізяслав 6 та 9 травня. Учасники оргкомітету активно висловлювали свої пропозиції та бачення святкування 71-ої річниці Перемоги. Зокрема, були детально розглянуті питання щодо проведення у храмах поминальних молебнів за загиблими у Другій світовій війні  та під час антитерористичної операції на Сході України, організації святкової ходи, проведення мітингу, святкового концерту, «польової кухні» для ветеранів, участі учнівської молоді у заході.

Крім того наголошувалось на використання державної символіки та пам’ятного знаку «Мак пам’яті».

Підсумовуючи засідання оргкомітету, заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко акцентував увагу присутніх на тому, що хоч відзначатимуться День пам’яті та примирення і річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в європейському дусі, проте зазначені заходи не являються політичною акцією, а є яскравим показником нашого ставлення до пам’яті про героїчне історичне минуле України, про доблесну перемогу над нацизмом спільно з усіма європейськими народами. Крім того посадовець звернувся до членів організаційного комітету із проханням належним чином і на високому рівні провести ці визначні події в місті та районі.

05.05.2016 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

Конкурс на посади керівників бюро правової допомоги продовжено до 31 травня!

 

 

Прийом заявок на участь у конкурсному відборі кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги триватиме до 31 травня.

Нагадуємо, Координаційний центр з надання правової допомоги Міністерства юстиції України оголошує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги, що розпочнуть діяльність з 1 липня 2016 рокув усіх регіонах України.

Якщо Ви маєте вищу юридичну освіту не нижче першого (бакалаврського) рівня, вільно володієте українською мовою та маєте бажання приєднатися до команди системи безоплатної правової допомоги в Україні – спробуйте свої сили!

Середній рівень місячної заробітної плати – від 3500 грн.

Дізнатися більше про вимоги до претендентів, строки проведення, умови участі в конкурсі та заповнити заявку на участь у ньому можна на веб-сайті www.legalaid-jobs.in.ua
Заявки претендентів приймаються до 31 травня 2016 року.

У Хмельницькій області бюро будуть утворені у Волочиську, Теофіполі, Білогір'ї, Ізяславі, Славуті, Нетішині, Красилові, Полонному, Ярмолинцях, Городку, Чемерівцях, Віньківцях, Деражні, Летичеві, Старій Синяві, Дунаївцях, Новій Ушиці.
Додаткова інформація за телефоном: (
0382) 720-169.

05.05.2016 р.

За матеріалами регіонального центру з надання безоплатної

вторинної правової допомоги у Хмельницькій області

 

Війна не робить винятків. Жіночі історії Другої світової

 

Сила материнської любові

 

Євдокії Лисенко на момент початку війни між СРСР і Третім Рейхом виповнилося 52 роки. Мешкала вона в селі Бровахи (нині — Корсунь-Шевченківського району на Черкащині). Жінка рано овдовіла: чоловік Макар Несторович помер перед війною. Дітей мали шістнадцятеро: 11 хлопців і п’ятьох дівчат. 1933-го один хлопчик помер. Можемо собі уявити, як тяжко було жінці! Ніхто з її дітей не закінчив повністю школи, бо жили бідно, всі мусили працювати. Коли почалася війна, мати провела всіх десятьох синів до Червоної армії. П’ятьох з них призвали вже після визволення села від німців. Материнська молитва зберегла дітей: усі десятеро синів Євдокії Лисенко повернулися живими! Першим, іще 1944 р., до матері прийшов син Микола. Дивом вижив, усі його товариші загинули. Син Феодосій під Будапештом натрапив на міну і залишився без ноги. Мати плакала, та все ж тішилися, що вернувся живим. Василь Лисенко, єдиний серед братів офіцер, командував взводом, мінометною батареєю. Останніми повернулися Степан і Павло — аж 1947-го. Брати воювали в різних військових підрозділах. Їхні дороги пролягли через Україну, Румунію, Болгарію, Угорщину й Чехословаччину. Наймолодшому Олександрові, якому 1944 р. виповнилося лише вісімнадцять, довелося штурмувати Берлін.

Євдокії Лисенко присвоїли почесне звання “Мати-героїня”. Хоча в нагородному документі зазначено лише десятеро її дітей. Очевидно, дівчат не врахували… Померла Євдокія Лисенко 1963 р. 1984-го в селі Бровахи їй відкрили пам’ятник. Нині тут на обласному рівні відзначають День матері.

Кожна з викладених вище історій — про звичайну жінку, яких були тисячі в те воєнне лихоліття.

Ще кілька років тому ми, читаючи або чуючи подібні історії, сприймали їх як щось далеке, як події з минулого, що для більшості з нас не були пережитим досвідом. Нині українське суспільство перебуває в умовах війни. Підлої, підступної, неоголошеної. Чоловіки й жінки знову змушені обстоювати власну свободу зі зброєю в руках, виносити поранених з передової, жити в окупації. Діти залишаються сиротами, потребують житла й захисту, матері тривожно чекають повернення синів… Росія, яка нав’язала нам цю війну, успадкувала від СРСР і практику вшанування полеглих у тій війні. Наріжним каменем у цій державі є пам’ять про “Велику Вітчизняну”. Там і далі шукають примарних ворогів: “фашистів”, “нацистів”, “бандерівців”… Україна потребує іншого, не радянського парадного, погляду на Другу світову. Погляду на війну, в якій опинилися звичайні люди, що пройшли через неї різними шляхами або залишилися в її вирі назавжди.

05.05.2016 р.

За матеріалами з сайту Українського інституту національної пам’яті  http://www.memory.gov.ua

 

Відбулось засідання районної призовної комісії

 

 

4 травня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Павла Ковальчука відбулося засідання районної призовної комісії. Відкриваючи засідання, він  звернув увагу на те, що   на строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров'я громадяни України чоловічої статі, які досягнули призовного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Строки строкової військової служби в календарному обчисленні встановлюються:

- для солдатів і матросів, сержантів і старшин, які проходять строкову військову службу в Збройних Силах України та інших військових формуваннях, - до 18 місяців;

- для осіб, які на час призову на строкову військову службу мають ступінь вищої освіти магістр, - до 12 місяців.

У ході засідання було розглянуто питання про призов на строкову військову службу та надання відстрочок від призову.

Всього весною 2016 року медичну комісію пройшло понад 200 призовників, з них планується відправити до Збройних Сил Україна майже 45 осіб.

04.05.2016 р.

За матеріалами Ізяславського райвійськкомату

 

 

Війна не робить винятків. Жіночі історії Другої світової

 

Листи донечці

 

Марія Бабінчук (псевдо — “Ксеня”, “Калина”, у шлюбі — Вацеба), член ОУН, підпільниця, народилася 1924 р. у селі Старий Лисець Тисменицького району Станіславської (нині — Івано-Франківської області). Закінчила гімназію сестер-василіанок у Станіславі та медичні курси. Війна для Марії почалася найраніше за всіх героїнь цієї оповіді, 1 вересня 1939 р. Коли спалахнула німецько-радянська, Марії виповнилося сімнадцять. Тоді ж, 1941 р., вона вступила до ОУН, організувала юнацький осередок у рідному селі. Працюючи у станіславському шпиталі, діставала ліки для підпільників. У підпіллі опинилася 1944 р.

Упівці продовжували боротися за незалежність України й після завершення Другої світової. Серед них Марія знайшла і свою долю — Григорія Вацебу (“Сулиму”), який очолював Станіславський і Галицький надрайоновий провід, а згодом — Надвірнянський. 1950-го став заступником керівника Калуського окружного проводу ОУН. 6 липня 1950 р. відбулося весілля “Калини” і “Сулими”. А  28 серпня у молодят народилася донечка, яку назвали Мотрею. Молода мати не мала можливості вповні відчути своє материнство: “На четвертому дні після Твого народження батько з хлопцями забрав Тебе від мене і поніс в село на виховання.

Чи можеш собі уявити, як нелегко мені було віддати Тебе у невідоме! Але не було ради: колиба, холодно, молока нема… “Партизанка з дитиною!.. Неможливе…” Я кричала, била всіх, грозила, але тільки в душі, бо коли подумала, що кривда діється тільки для мене, то привела нерви до порядку, помолилась і віддала Тебе на опіку Всевишнього і чужим людям. Ми самі собі не належимо”. Так писала Марія в листі до своєї малої в надії, що донечка колись його прочитає.

За чотири тижні батьки мусили вирушити на Захід, лишивши дитину. Молода мати загинула в сутичці з гебістами на хуторі Ловаги Рожнятівського району…

Для Марії Бабінчук війна тривала найдовше — ще кілька років після 1945-го. Їй не довелося зазнати радості перемоги над ворогом, бо вона не повернулася з цієї, її, війни.

Донечку Григорія і Марії виховала Гафія Маківчук, яка 1957 р. передала дитину рідним Марії. Як пам’ять про себе, як заповіт дитині батьки залишили два листи — від мами, інтимний і проникливий, і від батька, який прагнув бачити в дочці гідну продовжувачку його життєвих принципів: “Залишаю на твоїм чолі батьківський поцілунок і благословляю тебе! Хай Всевишній обереже тебе своєю опікою і дозволить дожити до волі, якої ми так прагнемо! Останні мої слова до тебе — це заповіт: Добро нації — найвищий наказ! Для неї маєш віддати свої сили, розум, життя — так, як ми з матір’ю кладемо свої голови на її жертівник”.

04.05.2016 р.

За матеріалами з сайту Українського інституту національної пам’яті  http://www.memory.gov.ua

 

У м.Полтава заплановано відкриття пам’ятника Івану Мазепі

 

5 травня цього року заплановано відкриття пам’ятника у м. Полтаві визначному українському політичному діячу, дипломату, гетьману України Івану Мазепі.

Мазепа Іван Степанович народився у с. Мазипинці на Київщині. Більшість учених вважають датою його народження 20 березня 1639 року. Навчався у Києво-Могилянській академії, а також в єзуїтській колегії у Варшаві.

У 1659-1663 роках перебував на службі при дворі польського короля Яна Казимира, виконував низку дипломатичних доручень, зокрема був послом до гетьмана П.Тетері.

Під час боротьби між претендентами на гетьманську булаву підтримав П.Дорошенка. У 1669 році очолив його особисту охорону, ставши ротмістром надвірної хоругви козаків. Завдяки особистим здібностям незабаром став генеральним писарем. У 1674 році брав участь у переговорах між гетьманами П.Дорошенком та І.Самойловичем. У 1682 році обійняв посаду генерального осавула в уряді лівобережного гетьмана.

25 липня 1687 року на Коломацькій Раді Іван Мазепа був обраний гетьманом України. Прагнув об’єднати в єдиній державі всі українські землі – Лівобережжя, Правобережжя, Запоріжжя, Слобожанщину, досяг реальних успіхів у цій справі. Він передбачав побудову в Україні станової держави західноєвропейського зразка із збереженням традиційного козацького устрою.

Знаючи ставлення російського уряду до України, гетьман намагався використати свій вплив на Петра І та зв’язки з московськими можновладцями для збереження прав і вольностей Гетьманщини. Українські полки брали активну участь у війнах Московії з Кримським ханством та Туреччиною (Азовські походи 1695-1696 років).

Довідавшись про плани Петра І ліквідувати гетьманство та козацький устрій, що означало знищення державності України, гетьман навесні 1705 року розпочав таємні переговори із союзником шведського короля Карла XII польським королем С.Лещинським.

Після початку наступу шведів на Москву через територію України гетьман у жовтні 1708 року відкрито перейшов на бік Карла XII. Це викликало масові репресії московських військ проти українського населення. Було знищено гетьманську столицю Батурин, Запорізьку Січ та ін. Навесні 1709 року шведські та гетьманські війська розпочали наступ на Москву через Харків і Курськ. Однак на їхньому шляху була Полтава з сильним російським гарнізоном, невдала облога якої дала можливість Петру І підготуватися до генерального бою і отримати перемогу у Полтавському бою влітку 1709 року. Карл XII та І. Мазепа були змушені відступити у турецькі володіння, де гетьман оселився в передмісті м. Бендери.

Помер Іван Мазепа 22 вересня 1709 року і був похований у монастирі Св. Георгія в м.Галаці (нині Румунія).

04.05.2016 р.

За матеріалами офіційного сайту Хмельницької обласної

державної адміністрації http://www.adm.km.ua/

 

 

Війна не робить винятків. Жіночі історії Другої світової

 

ЖІНОЧІ ДОЛІ У ВИРІ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ

 

Роль жінки під час війни тривалий час, особливо в радянських реаліях, лишалася на узбіччі офіційних репрезентацій подій та комеморативних практик. Коли ж подібні сюжети й виринали, то звучали в унісон із загальнодержавним каноном подання історії "Великої Вітчизняної війни" і лише як доповнення до "героїчного пориву радянського народу" в боротьбі з ворогом.

Ми ще можемо дізнатися про жінку у військовій формі на передовій, про санітарку, що виносила поранених під зливою куль. А от про жінку, яка жила під нацистською окупацією і не чинила збройного опору, не була підпільницею, а просто чекала своїх синів або рятувала чужих дітей, вижила або загинула під час Голокосту, та про багатьох інших, навіть не згадувалося. Дозволялося лише про героїзм і жертовність.

На початку 1980-х нобелівська лауреатка Світлана Алексієвич привернула увагу до долі жінок, подивилася на війну їхніми очима: "Все, що нам відомо про війну, ми знаємо з "чоловічого голосу". Ми всі в полоні "чоловічих" уявлень і "чоловічих" відчуттів війни. "Чоловічих" слів. А жінки мовчать. [...] Мовчать навіть ті, хто був на фронті. Якщо раптом починають згадувати, то розповідають не "жіночу" війну, а "чоловічу" ("У війни не жіноче обличчя"). Письменниця зібрала спогади жінок-червоноармійок, і згодом вони стали основою її книжки.

Проте перше видання побачило світ із численними купюрами. Радянська візія війни як романтичного, героїчного, переможного пориву народу спотворювало і спотворює уявлення нащадків. Людина постійно жила у воєнізованому суспільстві, мусила бути готовою взятися за зброю у будь-який момент, померти в ім'я вождя за батьківщину. Такі уявлення про війну насаджують у Росії й донині.

Насправді ж війна — це катастрофа, трагедія, мільйони загиблих, скалічені тіла і душі... Розуміння цього допомагає уникати майбутніх конфліктів, натомість героїзація і романтизація війни призводить до ескалації нових.

Повертатися до жіночих історій Другої світової в Україні почали лише нещодавно. Важливу роль у поверненні в людську пам'ять забутих сюжетів війни відіграло видання 2015 р. збірника "Жінки Центральної та Східної Європи у Другій світовій війні". Цьогоріч заходи з відзначення 8 і 9 Травня — Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом — відбуватимуться і на вшанування жінок, на долю яких випало пережити ту добу. УІНП започаткував проект "Жіночі історії Другої світової". Назва книжки Світлани Алексієвич "У війни не жіноче обличчя..." стала із часом крилатим висловом.

Нині українське суспільство перебуває в умовах війни. Підлої, підступної, неоголошеної. Чоловіки й жінки знову змушені обстоювати власну свободу зі зброєю в руках, виносити поранених з передової, жити в окупації. Діти залишаються сиротами, потребують житла й захисту, матері тривожно чекають повернення синів... Росія, яка нав'язала нам цю війну, успадкувала від СРСР і практику вшанування полеглих у тій війні. Наріжним каменем у цій державі є пам'ять про "Велику Вітчизняну". Там і далі шукають примарних ворогів: "фашистів", "нацистів", "бандерівців"... Україна потребує іншого, не радянського парадного, погляду на Другу світову. Погляду на війну, в якій опинилися звичайні люди, що пройшли через неї різними шляхами або залишилися в її вирі назавжди.

04.05.2016 р.

За матеріалами з сайту Українського інституту національної пам’яті  http://www.memory.gov.ua

Президент підписав Указ про ювілейну медаль «25 років незалежності України»

 

 

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про відзнаку Президента України – ювілейну медаль «25 років незалежності України».

Відповідно до статті 4 Закону України «Про державні нагороди України» Глава держави постановив затвердити положення про відзнаку Президента України – ювілейну медаль «25 років незалежності України».

Згідно з положенням, ювілейна медаль «25 років незалежності України» установлена для відзначення громадян за значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суверенітету та зміцненні міжнародного авторитету, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу.

Ювілейною медаллю нагороджуються громадяни України, іноземці та особи без громадянства. Нагородження провадиться відповідним Указом Президента України.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

04.05.2016 р.

За матеріалами офіційного сайту  Президента України http://www.president.gov.ua/

 

Привітання Президента України з Великоднем

 

Дорогі українці, браття та сестри у Христі!

Воскресіння Христове - свято свят. Цього дня з епохи в епоху, зі століття в століття, із року в рік серця всіх християн сповнюються безмежною радістю. Це свято виводить нас за межі земного життя, за рамки суєтної буденності. Воно возвеличує людей та єднає з Творцем.

Ісус перед розп’яттям лише здавався слабким супроти гонителів, але насправді він був сильним вірою і нездоланний духом. Він був правдою, а тому, здолавши смерть, переміг зло.

Два роки тому Україна також була слабкою та виснаженою, але тепер і вона неначе воскресає. І як переможна хода віри Христової розпочалася після його воскресіння, так і впевнений поступ України в майбутнє розгортається на наших з вами очах.

В ці дні ми поминаємо тисячі наших захисників, які віддали своє життя за нашу віру і нашу свободу, за нашу державу, згадуємо всіх, хто загинув внаслідок російської агресії.

Ми вдячно молимося за кожного, хто беріг наш спокій у Великодню ніч, і хто в святковий день стоїть на сторожі миру.

Десятки мільйонів українців святять паски та крашанки, радісно і щиро вітають одне одного за святковим столом. Закликаю всіх, освячуючи любов'ю, тримати широко відкритим своє серце і допомагати тим, хто потребує нашої уваги і опіки. Якщо не матеріально, то хоча б добрим словом, братнім чи сестринським поцілунком.

Чи всі чули, як в церкві нині співають: «Смертю смерть подолав»? Великдень – це день перемоги над смертю.

Господь сам воскрес і нам відкрив шлях до вічного життя. Він утвердив неминучу перемогу добра над злом. Про це ми і свідчимо один одному, коли кажемо: «Христос Воскрес!». І  відповідаємо: «Воістину Воскрес!».

В цей урочистий день вітаю всіх із Великоднем і бажаю миру, достатку, єдності й Божої ласки нашій країні.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

За матеріалами офіційного сайту  Президента України http://www.president.gov.ua/

 

Великоднє привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана

 

Дорогі українці!

Щиро вітаю вас із Великоднем!

Свято Христового Воскресіння єднає вірою у перемогу добра над злом, світла над темрявою, життя над смертю. Для усіх вірян це завжди було свято надії і великих сподівань. Великдень приносить собою духовне відродження, якого потребує кожна людина, кожна родина і усе наше суспільство.

Тож бажаю усім родинам світлого свята, добра, злагоди, миру в душі та миру у нашій прекрасній країні.

Нехай Пасха Господня надихає кожного з нас тільки на добрі справи.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

Прем'єр-міністр України                          Володимир Гройсман

 

 

 

Дорогі подоляни!

 

Прийміть найщиріші вітання зі Світлим Воскресінням Христовим!

Великдень - свято дуже символічне. Це перемога життя над смертю, добра над злом, світла над темрявою.

Кожен знаходить у цьому святі особливий зміст, звіряючи свої помисли і вчинки з християнською духовністю.

Бажаємо, щоб у кожній родині запанували любов і злагода, добробут та взаєморозуміння.

Нехай це світле свято наповнить наші серця любов'ю і допоможе нам віднайти вірний шлях у житті.

 Сьогодні наша країна, як ніколи, потребує щирої молитви, мудрості й любові наших сердець.

Тож нехай Божа ласка стане запорукою миру на нашій землі та здійснення найзаповітніших мрій.

Хай диво Христового Воскресіння наповнить радістю наші серця, дарує мудрість, терпіння та віру у краще майбутнє.

Спрямуймо наші зусилля на добрі справи, світлі помисли, відродження та уславлення нашої рідної землі!

 Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

 

Голова обласної ради

                  Голова адміністрації

 

Михайло Загородний

Олександр Корнійчук

 

 

Шановні жителі Ізяславщини!

 

Великдень - одне з тих свят, яке стирає межі й відмінності між людьми.

У цей день ми стаємо єдиними, а тільки єдина нація, єдиний народ зможе побудувати успішну і сильну державу.

Великдень - це символ торжества добра над злом і початку нового життя.

Це свято дає нам упевненість у тому, що будь-які труднощі можна здолати.

Нехай воно увійде у дім кожного з вас торжеством прекрасного та істинного,

тим, що нам заповідав і чому вчив Спаситель - миром, злагодою, християнською любов’ю та Божою благодаттю.

Прийміть найщиріші вітання зі Світлим Христовим Воскресінням, з Пасхою Христовою!

Бажаємо всім здоров’я міцного, добробуту й успіхів у добрих ділах!

Любові, радості, миру й злагоди на довгії літа.

Зі святом вас!

 

Христос Воскрес!

 

З повагою

Б.Яцков,                                                   С.Шлегєль,

голова райдержадміністрації                     голова районної ради

 

Офіційні
державні ресурси


 

 


 ______________________

____________________

Погода в Ізяславі

_______________________________________________________________________________________
© Ізяславська районна державна адміністрація, 2003-2016
   вул. Незалежності, буд.2, м.Ізяслав, 30300,
e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua
 
  Розробка та підтримка: Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ізяславської районної державної адміністрації